Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

До ВС надійшов позов одного з телеканалів, щодо якого застосовані санкції

Реклама

До Верховного Суду надійшов позов одного з телеканалів, щодо якого застосовані санкції, повідомила прес-служба ВС.

12 лютого до КАС ВС надійшов позов від ТОВ «Телерадіокомпанія «Нові комунікації» до Президента, в якому позивач оспорює Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» у частині введення в дію цього рішення РНБОУ, а саме п. 8 додатка № 2, відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Ухвалою від 15 лютого 2021 року у справі № 9901/33/21 цю позовну заяву залишено без руху і встановлено позивачеві десятиденний строк із дня отримання цієї ухвали для усунення недоліків.

Суд зазначив, що кошти, перераховані позивачем на сплату судового збору, не надійшли на відповідний казначейський рахунок, а тому йому необхідно надати докази, що підтверджують зарахування коштів про сплату судового збору за подання позовної заяви.

Крім цього, ВС вказав, що позивач не надав відповідних доказів, які б підтверджували необхідність та доцільність залучення РНБОУ, СБУ, Верховної Ради до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

Читайте також: Верховний Суд призначив до розгляду справу щодо оскарження застосування санкцій до телеканалів

Застосування санкцій до телеканалів: ВС визначився із відкриттям провадження у двох справах

Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо застосування санкцій

Указ Президента про застосування санкцій до телеканалів оскаржено до Верховного Суду

Обирайте комплексне рішення LIGA360:АДВОКАТ від ЛІГА:ЗАКОН, що поєднує головні інструменти для ефективної роботи адвоката в єдиному робочому просторі. Будьте в курсі всіх законодавчих новацій і правової картини дня. Уникайте ризиків негативного проходження справи, швидко добираючи релевантні судові рішення із 85 млн доступних. Аналізуйте подібні справи й рішення із правовою позицією ВС. Перевіряйте контрагентів і бізнес-партнерів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини