Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Іпотека в межах 7 % річних: затверджено постанову Уряду

Реклама

На виконання завдання Президента Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.

З минулої осені низка банків почала надавати іпотеку під 10 %, але Глава держави поставив завдання знизити відсоткову ставку до 7 %, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

Постанова «Деякі питання забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва з метою здешевлення вартості іпотечних кредитів» передбачає, що Фонд здійснює компенсацію відсоткової ставки до рівня 7 % річних за іпотечними кредитами, що надаються позичальникам на придбання житла, з метою здешевлення їхньої вартості. Компенсацію відсотків Фонд надає позичальникам, які отримали іпотеку в національній валюті в уповноваженому банку.

Скористатися цією компенсацією зможуть як громадяни України, які прагнуть купити квартиру, так і ті, хто хоче побудувати будинок самостійно.

Зазначається, що в іпотеку не можна буде придбати житло, яке побудоване до 2015 року.

Програма зі здешевлення вартості іпотечних кредитів запрацює в межах програми «Доступні кредити 5-7-9 %».

Постанова буде доопрацьована в Міністерстві фінансів протягом двох днів і подана на підпис Прем'єр-міністру до п'ятниці, 29 січня, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Читайте також:

Колекторам установлять чіткі правила роботи: проект підтримано за основу

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини