Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рекодифікація цивільного законодавства: для обговорення розміщено проект Концепції оновлення ЦК

Реклама

Перший віцеспікер Парламенту Руслан Стефанчук запрошує фахівців до обговорення проекту Концепції оновлення Цивільного кодексу України. Відповідне повідомлення він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

«Прийнятий ще в далекому 2003 році Цивільний кодекс України не відповідає сучасним тенденціям. Тому ми розпочали роботу із рекодифікації цивільного законодавства», - йдеться в повідомленні.

Руслан Стефанчук зазначив, що документ підготовлений провідними вченими-цивілістами та вже незабаром стане предметом обговорення Робочої групи Верховної Ради з підготовки законопроекту з оновлення цивільного законодавства України.

Проект Концепції: bit.ly/3rXx3a4

Зокрема, планується уточнити сфери, у яких складаються приватноправові відносини, що регулюються цивільним законодавством.

"Вбачається доцільним вказати на додаткові (крім тих, що згадані, наприклад, у ст. 9 ЦК) сфери соціальної реальності - підприємництво,

корпоративну чи інформаційну сфери тощо, у яких складаються приватноправові за своєю природою відносини, що регулюються цивільним законодавством", - йдеться в проекті.

Пропозиції можна надсилати на електронну пошту: prof.stefanchuk@gmail.com.

Робота з нормативно-правовими актами потребує глибинного аналізу, однак за кризових умов у країні важливо формувати швидку стратегію реагування для збереження бізнесу. Для того, щоб контролювати усі зміни і оперативно формувати план дій, важливо користуватися сучасними інструментами для оптимізації роботи юриста. Онлайн-система ІПС ЛІГА:ЗАКОН пропонує не тільки актуальну базу законодавства, але й безліч додаткових функцій: моніторинг правової картини дня, швидкий пошук документів зі зворотніми посиланнями, автоматичні сповіщення про всі важливі зміни в обраному документі. Почніть користування вже зараз для максимальної ефективності в режимі карантину.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини