Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як контролювати нові судові рішення та згадки в медіа?

22 грудня 2020, 16:22
2366
0
Реклама

ЛІГА:ЗАКОН презентувала грудневе оновлення рішення Liga360 з новими можливостями для користувачів.

Новий модуль «Судові рішення» для юристів та керівників

Новинка дозволяє бути в курсі усіх нових судових справ у вільному доступі. А саме - дає ознайомитися з новими надходженнями судових рішень, що вийшли в обраний користувачем період (день, тиждень або місяць). Також їх можна сортувати за топ-10 популярними тематиками в межах одної з форм судочинства та додатково використовувати фільтр за інстанціями (перша, апеляційна, касаційна).

Додаткова перевага для користувачів системи аналізу судових рішень Verdictum - можливість отримувати сповіщення в модуль про нові надходження судових рішень за власною темою, а також швидко переходити до прогнозування результату судового рішення. Нагадаємо, що цей функціонал було нещодавно додано до системи, надаючи можливість передбачення перемоги у суді на основі аналізу позовної заяви за допомогою штучного інтелекту.

З цією та ще 10 функцями для продуктивної роботи юристів можна ознайомитися, замовивши доступ до Liga360 за посиланням.

Миттєвий контроль репутації зі смартфону

Популярний модуль «Контроль репутації» для моніторингу згадок брендів чи персон в медіа тепер доступний і в мобільній версії Liga360.

На додачу до мобільності, в користувачів з'явилася можливість миттєво отримувати сповіщення про нові згадки в медіа вашого бренду чи персони в Telegram. Для цього достатньо натиснути «Створити сповіщення» та отримувати згадки в ту ж мить, коли вони з'являються. Таким чином, ви зможете попередити розповсюдження публікацій з негативною тональністю та убезпечити свій бренд від репутаційних ризиків.

Нагадаємо, що модуль «Контроль репутації» доступний вільно для всіх користувачів та дозволяє моніторити згадки про два бренди або персони в топ-200 медіаджерел.

Замовляйте рішення LIGA360 зі знижкою 30% в грудні для керівників, бухгалтерів, PR-фахівців та спеціалістів з безпеки. Скористайтеся акційною пропозицією вже сьогодні, щоб бути ефективними увесь 2021 рік.

Також на цю тему:

Як відстежувати інформаційні ризики? (відео)

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини