Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОАСК повернув позивачу заяву щодо скасування результатів опитування, ініційованого Президентом

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва повернув позивачу заяву щодо визнання протиправним і скасування результатів опитування, ініційованого Володимиром Зеленським, яке відбулось 25 жовтня 2020 року під час місцевих виборів.

Про це повідомила прес-служба ОАСК.

У суді нагадали, що позов із зазначеними вимогами до Президента та політичної партії «Слуга Народу» надійшов до суду наприкінці минулого тижня (детальніше).

Суд установив, що позивач порушив правила об'єднання позовних вимог. Зокрема, позовні вимоги, пред'явлені позивачем до Президента, підсудні Верховному Суду як суду першої інстанції, тоді як позовні вимоги до політичної партії повинні розглядатися в іншому суді, а отже позивач об'єднав у позовній заяві вимоги, які підсудні різним судам.

З огляду на зазначене суд дійшов висновку про повернення позовної заяви на підставі п. 6 ч. 4 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства.

ЛІГА:ЗАКОН презентує Verdictum PRO - першу систему аналізу судових рішень із функціоналом передбачення вірогідності перемоги в суді за допомогою штучного інтелекту. Система Verdictum PRO дає змогу визначити вірогідність ухвалення схожого судового рішення за допомогою математичних моделей машинного зчитування інформації. Сьогодні Verdictum PRO аналізує понад 80 млн документів. Долучайтеся до перших користувачів революційного рішення Verdictum PRO.

Нові виклики - нові можливості. Екосистема хмарних рішень LIGA360 повідомить про зміни в розкладі судових засідань, дозволить моніторити рішення конкретного суду чи навіть судді, сигналізуватиме про зміни в реєстрах щодо постачальників і партнерів. Час замовити тестовий доступ

Ви можете замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини