Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

КСУ оголосив перерву у розгляді справи щодо тлумачення положень Конституції про землю

Реклама

Конституційний Суд оголосив перерву у розгляді справи щодо офіційного тлумачення положень першого речення ч. 1 ст. 13, ч. 1 ст. 14 Конституції. Про це повідомила прес-служба КСУ.

Раніше ми писали, що КСУ почав розгляд справи щодо тлумачення положень Конституції про землю 2 листопада.

Зазначається, що у розгляді справи оголошено перерву у зв'язку з відсутністю кворуму.

"Водночас звертаємо увагу, що сьогодні розглядалась лише справа про тлумачення окремих положень Конституції України, а не питання земельної реформи. Розгляд справи щодо конституційності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» Конституційним Судом відкладено", - йдеться в повідомленні.

Про дату та час розгляду вищевказаних справ буде повідомлено на офіційному сайті КСУ.

Вам також може бути цікаво: Конституційний Суд відклав розгляд Закону про ринок землі

Раніше ми писали, що КСУ скасував відповідальність за недостовірне декларування: основні аспекти рішення. Із повним текстом рішення Конституційного Суду України № 13-р/2020 зручно ознайомитись у системі ІПС, в якій ви зможете працювати із необхідними нормативно-правовими актами. Протестувати систему можна тут.

Читайте також:

Збори суддів Конституційного Суду повідомили про незаконний вплив державних органів

Визнати неправосудним рішення щодо декларування і припинити повноваження суддів КСУ: законопроект Президента

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. ЛІГА:ЗАКОН презентує першу систему аналізу судових рішень із передбаченням вірогідності перемоги в суді за допомогою штучного інтелекту. Функціонал прогнозування на підставі аналізу тексту позовної заяви створено для попередньої оцінки ризиків та економії часу адвоката протягом підготовки до судових засідань. Детальніше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини