Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін затвердив порядок повідомлення нерезидентів про взяття їх на податковий облік

5 листопада 2020, 11:17
1123
0
Реклама

Нерезиденти (іноземні юридичні компанії, організації), які здійснюють в Україні діяльність через відокремлені підрозділи, у тому числі постійні представництва, або придбавають нерухоме майно чи отримують майнові права на таке майно в Україні, або відкривають рахунки в банках України, зобов'язані стати на облік у контролюючих органах (Закон № 466),

На засіданні Кабміну 4 листопада на виконання цієї норми було затверджено порядок повідомлення нерезидентів про взяття на облік як платників податків, повідомив Урядовий портал.

Порядок визначає механізм повідомлення контролюючими органами нерезидентів про взяття їх на облік як платників податків.

Зокрема, у разі взяття на облік цих осіб у контролюючих органах відповідно до поданої ними заяви та документів, цим нерезидентам не пізніше наступного робочого дня з дня взяття на облік за основним місцем обліку надсилається (видається) довідка.

Якщо взяття на облік нерезидента здійснено за рішенням контролюючого органу на підставі акту перевірки, без заяви про взяття на облік та отримання заперечення до акту перевірки, цим нерезидентам надсилається (видається) повідомлення нерезидентів про взяття на облік як платників податків.

Документом також встановлено форму повідомлення та процедуру його направлення нерезиденту.

Читайте також: Податківці нагадали про зміни до порядку стягнення заборгованості з ЄСВ

Чи має право ФОП - платник єдиного податку здійснювати види діяльності, не зазначені в його облікових даних: ДПС

Рецепт легкої звітності - сервіс Liga:REPORT для ФОП. У ньому містяться всі необхідні форми звітів з підказками, податковий календар, автоматичні нагадування, перевірка заборгованості перед державою. Новинка місяця - онлайн-книга обліку доходів. Придбати за найнижчою ціною

Чорна п'ятниця від ЛІГА:ЗАКОН наближається! У вас є можливість отримати незамінні продукти і системи для роботи юристів та адвокатів за найкращими цінами вже у цю п'ятницю, 06.11. Аби не пропустити шанс скористатися головною пропозицією року, заповнюйте заявку - і долучайтеся до числа перших користувачів, яким буде надіслано акційні пропозиції.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини