Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мін'юст змінив порядок реалізації арештованого майна

Реклама

28 серпня 2020 року Міністерство юстиції внесло зміни до Порядку реалізації арештованого майна, повідомляє прес-служба міністерства.

Розділено функції адміністратора та організатора в системі реалізації арештованого майна: «ProZorro.Продажі» стало адміністратором, а СЕТАМ - організатором.

«Ми вітаємо кроки Міністерства юстиції щодо реформи процесу продажу арештованого майна. І готові допомагати колегам з ДП «СЕТАМ» реалізувати нову редакцію Наказу на практиці, для чого СЕТАМ має здійснити інтеграцію з електронною торговою системою «Прозорро.Продажі», - зазначив директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев.

Метою цих змін є підвищення прозорості процедури реалізації майна боржників, збільшення кількості учасників електронних торгів, зацікавлених у придбанні арештованого майна, що повинно привести до збільшення вартості такого майна і, як наслідок, збільшення надходжень до державного бюджету.

Удосконалення Порядку реалізації арештованого майна полягають також у:

- розмежуванні функції адміністрування системи електронних торгів та організації електронних торгів;

- покращенні порядку проведення електронних торгів і торгів за фіксованою ціною;

- спрощенні повернення гарантійних внесків учасникам електронних торгів;

- врегулюванні підстав, порядку та наслідків дискваліфікації учасника електронних торгів (торгів за фіксованою ціною).

«Зміни стосуються лише примусової реалізації майна в частині адміністрування системи. СЕТАМ і надалі буде виконувати покладені Міністерством юстиції на держпідприємство функції по реалізації арештованого майна, супроводження виставлення на торги лотів, зберіганню арештованого майна. Ми також продовжуємо продаж майна в рамках добровільного продажу», - повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

У міністерстві зауважили, що зазначені зміни набирають чинності з дня розміщення на веб-сайті Міністерства юстиції оголошення про початок реалізації арештованого майна в електронній торговій системі, адміністратором якої є державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ».

Спробуйте комплексне рішення LIGA360 та отримайте єдиний інструмент командного управління для всієї компанії зі знижкою до 50 %. LIGA360 пропонує безліч переваг:

- Обговорення, аналіз і контроль зовнішніх ризиків і критичних змін

- Ефективна віддалена робота усієї команди

- Ключова бізнес-інформація для правильних рішень

- Єдиний інформаційний простір

Пропозиція діє тільки до 6 вересня. Встигніть оформити замовлення за найвигіднішими умовами.

Читайте також:

Пов'язані особи: що змінив Закон № 466

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини