Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Раді з'явиться альтернативний законопроект про судову реформу

Реклама

Фракція «Голос» підготувала альтернативний президентському законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності Верховного Суду і органів суддівського управління».  Відповідне повідомлення розмістила прес-служба "Голосу".

Читайте також: Судова реформа: що передбачає законопроект Президента

Президентський законопроект про судову реформу: ВС в цілому підтримав

Фракція наголошує, що президентський законопроект № 3711 не тільки не вирішує проблему з органами суддівського управління, а й навпаки її посилює.

В повідомленні йдеться про те, що законопроект «Голосу» передбачає оновлення Вищої ради правосуддя, залучення міжнародних експертів та оновлення судової гілки влади.

Зазначається, що народні депутати «Голосу» Олег Макаров та Ярослав Юрчишин залучили до обговорення законопроекту представників професійних об'єднань, судової гілки влади, громадських організацій та профільних аналітичних центрів. 

"У своєму законопроекті ми передбачаємо реформування Вищої кваліфікаційної комісії суддів, підсилення її автономності та незалежності. ВККС має бути повноцінним дисциплінарним органом суддівського самоврядування. Також має бути жорсткий відбір кандидатів та членів Вищої ради правосуддя. Залучення міжнародних експертів допоможе якісно оновити ВРП", - зазначив народний депутат "Голосу" Ярослав Юрчишин.

Нагадаємо, що раніше КСУ визнав неконституційними деякі положення судової реформи Зеленського

Відслідкувати зареєстровані законопроекти та ознайомитись із їх повним текстом можна в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Для побудови виграшної стратегії захисту клієнта в суді існують сучасні діджитал-сервіси, які допомагають полегшити роботу адвоката. Аналітична система аналізу судових рішень Verdictum надає доступ до 85 млн судових рішень та допомагає оперативно вивчити позицію конкретного судді та колег у схожих справах. Окрім цього система надає доступ до розкладу судових засідань і завантаженості суддів. Отримайте доступ до Verdictum.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини