Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Офіс Генпрокурора роз'яснив що робити, коли б'ють правоохоронці

Реклама

Офіс Генпрокурора розробив алгоритм дій для свідків або потерпілих від невиправданого застосування сили з боку правоохоронців.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Офісу Генерального прокурора.

Офіс здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях такої категорії та загальну координацію діяльності органів правопорядку в цій сфері.

Зокрема, лише цього року органами прокуратури:

- повідомлено про підозру у вчиненні катувань (стаття 127 КК України) - 8 правоохоронцям, скеровано до суду 3 кримінальних провадження щодо 6-х осіб за цією статтею;

- повідомлено про підозру у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалися насильством, або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими, що ображають людську гідність потерпілого, діями (стаття 365 КК України) - 24 правоохоронцям, скеровано до суду 19 кримінальних проваджень щодо 28 осіб за цією статтею.

Важливою умовою для проведення ефективного та своєчасного розслідування за заявами та повідомленнями про катування є максимальне сприяння органам розслідування з боку потерпілих та свідків.

Саме тому було розроблено простий і зрозумілий алгоритм дій, які необхідно вжити людині, яка опинилася в подібній ситуації. Якщо ви стали свідком або потерпілим від таких дій з боку правоохоронців, слідуйте рекомендаціям, з якими можна ознайомитись, переглянувши відео.

ЛІГА:ЗАКОН знає, як полегшити життя адвокатів. Ми підготували комплексне рішення, яке дозволяє швидко знайти судові рішення, переглядати розклад судових засідань та завантаженість суддів, а також відслідковувати інформацію про контрагентів (фігурантів справ) та ставити їх на моніторинг. Скористатись пропозицією можна за посиланням.

Читайте також:

Опубліковано Закон, який змінює порядок розгляду кримінальних справ у період карантину

Оновлено процесуальні кодекси в частині особливостей розгляду справ під час карантину

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини