Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Штраф 17 тис. грн за перебування в магазині без маски: рішення суду

Реклама

Зарічний районний суд міста Сум притягнув до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП) чоловіка, який перебував у приміщенні продуктового магазину без маски. Судовим рішенням накладено штраф у розмірі 17 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба суду.

Відповідно до протоколу, чоловік зайшов до продуктового магазину, без засобів захисту, тобто знаходився у публічному місці без засобів індивідуального захисту (медичної або респіраторної маски), чим порушив п. 2 а рішення виконавчого комітету СМР №172 від 27.03.2020 відповідно до якого на території Сумської міської об'єднаної територіальної громади заборонено знаходитися у публічних місцях, громадському транспорті, без засобів індивідуального захисту, та скоїв правопорушення передбачене ст. 44-3 КУпАП.

У судовому засіданні чоловік не заперечував проти того, що перебував у магазині без маски.

Повідомляється, що шукати цю справу можна за номером 591/1906/20.

Як тільки відповідне рішення з'явиться в системі - ви легко зможете його знайти за номером в системі VERDICTUM. Протестувати систему можна прямо зараз, оформивши тестовий доступ.

Зазначимо, що відповідне рішення може бути оскаржене в апеляції.

Нагадаємо, що ст. 44-3 КУпАП була введена Законом № 530. Детальніше читайте тут.

Обов'язково також ознайомтесь: суд прийняв рішення стосовно порушення правил карантину людей

Вам буде цікаво: Адвокатів, нотаріусів та всіх ФОП звільнили від сплати ЄСВ на два місяці

Тримайте руку на пульсі у період кризи, забезпечте себе надійною базою інформаційно-аналітичних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для підготовки до судових спорів та перевірок на підприємстві, для створення договорів будь-якої складності та тематики, для швидкого реагування на зміни бізнес-партнера. Обирайте Антикризовий пакет ІТ-продуктів ЛІГА:ЗАКОН та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні. Замовити.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини