Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Зареєстровано Вищий суд з питань інтелектуальної власності

Реклама

Як повідомляє прес-служба ДСА України, 13 лютого 2020 року відповідно до статті 147 Закону "Про судоустрій і статус суддів" здійснено державну реєстрацію новоутвореної юридичної особи - Вищого суду з питань інтелектуальної власності, про що внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань 43509959.

Місцезнаходження юридичної особи: м. Київ, вул. Липська, буд. 18/5.

Наразі тривають інші заходи стосовно забезпечення необхідних дій для належного початку роботи Вищого суду з питань інтелектуальної власності та представництва такого суду як органу державної влади у відносинах з іншими органами держвлади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами.

Поставити справу, що вас цікавить, на контроль, відстежувати розклад судових засідань, перевірити справжність судових рішень можна в системі аналізу судових рішень VERDICTUM, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

IP Ukraine now: IP court - when?

ВАКС та IP-суд отримали нові коди

IP-суд формуватимуть з 141 кандидата

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини