Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Впродовж року усім чорнобильцям замінять посвідчення

Реклама

Процедуру заміни посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян продовжено до 1 січня 2021 року.

Відповідну постанову № 1129 Кабмін прийняв 27 грудня 2019 року.

Документ вносить зміни до урядової постанови № 551 від 11 липня 2018 року.

Так, доручено Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям провести до 1 січня 2021 року заміну посвідчень у зв'язку із затвердженням їх нових зразків:

- особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);

- учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;

- особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Ознайомитися з іншими нормативними актами про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи зручно у модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Замовити безкоштовний тестовий доступ сервісу можна тут.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини