Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оскаржити процесуальні дії суду не можна, відкривши нову справу - Велика Палата

26 листопада 2019, 13:19
1956
0
Реклама

Велика Палата Верховного Суду при розгляді справи № 815/110/16 роз'яснила, що оскарження процесуальних дій суду у справі не може відбуватися шляхом ініціювання нового судового процесу проти суду.

Відповідна правова позиція міститься у постанові від 2 жовтня 2019 року.

Велика Палата пояснила, що всі процесуальні порушення, що їх допустили суди після отримання позовної заяви та визначення складу суду для її розгляду, можуть бути усунуті лише у межах відповідної судової справи, в якій такі порушення були допущені.

Оскарження вчинення (невчинення) судом (суддею) у відповідній справі процесуальних дій і ухвалених у ній рішень не може відбуватися шляхом ініціювання нового судового процесу проти суду (судді).

Позовні вимоги про оскарження дій/бездіяльності, які стосуються вчинення (невчинення) судом передбачених процесуальним законом дій, не можуть бути оскаржені поза межами порядку, передбаченого цивільним або адміністративним процесуальним законом.

Нагадуємо, всі судові рішення можна знайти у VERDICTUM. Правові позиції зібрані в одноіменному розділі модулю "Судова практика" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористатись тестовим доступом до сервісів можна тут і тут.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини