Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Приватному виконавцеві мають надати перелік питань планової перевірки

Реклама

Повідомлення Мінюсту про проведення планової перевірки діяльності приватного виконавця надсилається рекомендованим поштовим відправленням або вручається особисто. В повідомленні зазначаються строк та місце проведення перевірки, перелік питань, що перевірятимуться.

Відповідні зміни в Порядок проведення перевірок діяльності органів державної виконавчої служби, приватних виконавців внесені наказом Мінюсту від 9 серпня № 2502/5.

Докази повідомлення про проведення планової перевірки діяльності приватного виконавця є невід'ємною частиною матеріалів перевірки.

Строк проведення перевірки визначається з урахуванням необхідності всебічного, повного вивчення матеріалів, документів та підготовки об'єктивного висновку. Строк, менший за 5 днів, може бути продовжений на підставі доповідної записки керівника робочої групи з проведення планової перевірки.

У визначений строк перевірки приватний виконавець зобов'язаний перебувати на робочому місці відповідно до свого режиму роботи та створити умови для проведення перевірки.

Акт про ухилення від перевірки може бути складено у будь-який день в межах строку проведення перевірки. В такому випадку строки проведення відповідної перевірки переносяться.

Управління державної виконавчої служби повідомляє структурний підрозділ Міністерства про ненадання приватним виконавцем інформації та/або копій документів протягом трьох робочих днів з дня закінчення строку для надання відповідної інформації та/або копій документів.

У разі ненадання інформації за запитом Управління позапланова невиїзна перевірка діяльності приватного виконавця проводиться на підставі відомостей автоматизованої системи виконавчого провадження, інших документів та відомостей, які стосуються предмета звернення. Позапланова виїзна перевірка може проводитися з питань, які були предметом позапланової невизної перевірки діяльності приватного виконавця.

За ненадання інформації та копій документів до Дисциплінарної комісії приватних виконавців можуть внести подання про притягнення приватного виконавця до дисциплінарної відповідальності.

Як вже писала ЮРЛІГА, про засідання Дисциплінарної комісії приватного виконавця повідомлять рекомендованим поштовим відправленням

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини