Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Для транзиту іноземних товарів введуть окремі митні декларації

Реклама

Кабмін має намір запровадити митні декларації окремих типів, які застосовуватимуться для декларування в митний режим транзиту іноземних товарів, що переміщуються підприємствами між Європейського Союзу, країнами - членами Європейської асоціації вільної торгівлі, окремими країнами - членами Конвенції про процедуру спільного транзиту та Україною транзитом (у тому числі внутрішнім, автомобільним транспортом без перевантаження на інші види транспорту), та стосовно яких не встановлено обов'язку щодо забезпечення сплати митних платежів.

Відповідну постанову Кабмін схвалив на засіданні 17 липня 2019 року, якою оновлено Положення про митні декларації.

https://jurliga.ligazakon.net/news/158553_pri-tranzite-nachnut-ispolzovat-tamozhennye-deklaratsii-sootvetstvuyushchie-kriteriyam-es

До набрання чинності для України Конвенції про процедуру спільного транзиту (у визначених Кабміном випадках) для декларування у митному режимі транзиту товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються між ЄС, ЄАВТ, окремими країнами - членами цієї Конвенції та Україною, використовуватимуться митні декларації окремих типів, що відповідають типам митних декларацій, запроваджених Конвенцією.

Положеннями постанови встановлюється, що для товарів, які підлягають декларуванню з використанням митної декларації, можуть використовуватися митні декларації окремих типів, що подаються за формою єдиного адміністративного документа та заповнення яких здійснюється з урахуванням положень Конвенції про процедуру спільного транзиту та Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами.

Виконання митних формальностей за митними деклараціями окремих типів здійснюватиметься з використанням національної підсистеми Нової комп'ютеризованої транзитної системи ЄС.

Поширення вимог щодо заповнення відповідно до Конвенції про процедуру спільного транзиту на митні декларації, які складаються на товари, що переміщуються транзитом, у тому числі внутрішнім, автомобільним транспортом без перевантаження на інші види транспорту та без застосування заходів гарантування, є найбільш простий випадок, який забезпечить тестове застосування Нової комп'ютеризованої транзитної системи Європейського Союзу.

Знайти форму митної декларації легко можна в модулі "Форми та бланки" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини