Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держвиконавці не мають права вимагати оплату авансового внеску

Реклама

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/186292_dlya-vdkrittya-vikonavchogo-provadzhennya-ne-potrbno-platiti-avansoviy-vnesok---ksu

Департамент Державної виконавчої служби Міністерства юстиції зобов'язав держвиконавців виконувати рішення Конституційного Суду України щодо скасування авансування виконавчого провадження.

У листі від 17 травня 2019 року № 709/20.4.2/32-19 [з текстом якого можна ознайомитись в ІПС "ЛІГА:ЗАКОН"] наголошено на обов'язкові держвиконавця дотримуватися рішення КСУ, згідно з яким втратили чинність положення частини другої статті 26 Закону «Про виконавче провадження» щодо підтвердження сплати для відкриття виконавчого провадження авансового внеску в розмірі 2 % суми, що підлягає стягненню.

Директор Департаменту ДВС пан Воробйов роз'яснив, що під час пред'явлення виконавчого документу до виконання у стягувачів відсутній обов'язок щодо сплати авансового внеску та додання відповідних квитанцій до заяв про примусове виконання рішення.

З точкою зору приватного виконавця на рішення КСУ можна ознайомитись у статті: Авансовий внесок - забезпечення чи перешкода виконання: наслідки рішення КСУ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини