Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Олену Танасевич на три роки обрано Головою Вищого антикорупційного суду

Реклама

Головою Вищого антикорупційного суду обрано Танасевич Олену Віталіївну строком на 3 роки. "За" кандидатуру Олени Танасевич проголосувало 23 судді, інший кандидат на посаду Голови - Ольга Саландяк набрала 10 голосів, нікого не підтримали 5 суддів.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішенням від 6 березня 2019  року №  343/вс19 рекомендувала призначити Танасевич О. В. на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Танасевич Олена Віталіївна  - професійна суддя, Указом Президента України від 18 травня 2012 року № 336/2012 вперше була призначена на посаду судді Печенізького районного суду Харківської області строком на п'ять років.

За результатами кваліфікаційного оцінювання Олену Танасевич визнано такою, що підтвердила здатність здійснювати правосуддя у Вищому антикорупційному суді.

Порушень визначеного законом порядку надання ВККСУ рекомендації для призначення Танасевич О. В. не виявлено та не встановлено обґрунтованого сумніву щодо відповідності кандидата критерію доброчесності чи професійної етики або інших обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв'язку з призначенням її на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Вища рада правосуддя 18 березня 2019 року внесла подання Президентові України про призначення Олени Танасевич на посаду судді цього суду.

За результатом голосування заступником Голови Вищого антикорупційного суду обрано Євгена Васильовича Крука

Євген Крук має досвід професійної діяльності адвоката, у тому числі щодо здійснення представництва в суді та/або захисту від кримінального обвинувачення щонайменше сім років.

Фото: сайт "Судова влада України"

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини