Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Під ресторанами, концертними залами і музеями з'являться паркінги

31 жовтня 2018, 09:46
228
0
Автор:
Реклама

Мінрегіон продовжує роботу над оновленням державних будівельних норм. Згідно зі змінами у ДБН щодо проектування автостоянок (Зміна № 1 у ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів»), які набрали чинності 1 жовтня, дозволено розташовувати підземні паркінги під закладами харчування, спорту, культури та охорони здоров'я (окрім корпусів з палатами) за умови дотримання відповідних протипожежних та інших технічних вимог. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Із зазначеної дати дозволяється проектувати підземні паркінги не тільки під торговельно-розважальними центрами, а й під кафе, ресторанами, театрами, музеями, закладами спорту та лікарнями (крім корпусів, де знаходяться палати для безпосереднього перебування пацієнтів, що лікуються).

Раніше українськими будівельними нормами дозволялося розміщувати підземні паркінги під громадськими будинками, окрім закладів охорони здоров'я, спорту, культури, громадського харчування, соцзабезпечення, шкіл, дитсадків, дитячих будинків.

Згідно зі змінами у нормах паркінг повинен бути відділений перекриттям REI 180, а технічні приміщення закладів, під якими він розташовуватиметься, мають бути відокремлені від нього суцільною протипожежною стіною 1-го типу. Крім цього, паркінг повинен мати самостійні шляхи евакуації та відокремлені інженерні комунікації для безпеки у разі надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, з 1 жовтня також дозволено проектувати ліфти з житлового будинку до паркінгу під ним.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини