Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЗЕД

Президент ветував Закон про «єдине вікно» на митниці

27 липня 2018, 17:25
125
1
Автор:
Реклама

Президент Петро Порошенко повернув до Верховної Ради з пропозиціями Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України і деяких інших законів України щодо запровадження механізму "єдиного вікна" та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України" (проект № 7010), який було прийнято 5 липня.

Глава держави зазначив, що Закон є надзвичайно важливим і висловив підтримку необхідності введення "єдиного вікна", але не може підтримати окремі положення Закону.

А саме положення, згідно яких спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки і обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка.

Президент вважає, що держпідтримка, що вводиться Законом, на часткове відшкодування вартості закупівлі спецвагонів для перевезення зерна є несправедливою по відношенню до більшості сільськогосподарських товаровиробників, оскільки претендувати на таку держпідтримку зможуть переважно великі сільськогосподарські підприємства.

Отже, Глава держави пропонує виключити ці пункти із Закону.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини