Передача майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту: що з ПДВ?

31.07.2020, 09:11
647
0

Важливий момент нагадало Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
Важливий момент нагадало Головне управління ДПС у Дніпропетровській області

Об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників ПДВ з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 Податкового кодексу (пп. «б» п. 185.1 ст. 185 ПКУ).

На це звернуло увагу платників ПДВ Головне управління ДПС у Дніпропетровській області.

Згідно з пп. «а» п. 186.3 ст. 186 ПКУ місцем постачання послуг з надання майнових прав інтелектуальної власності, створення за замовленням та використання об'єктів права інтелектуальної власності, у тому числі за ліцензійними договорами, а також надання (передача) права на скорочення викидів парникових газів (вуглецевих одиниць) вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання або - у разі відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання.

Оскільки при постачанні резидентом послуг з надання майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту місцем поставки таких послуг є країна нерезидента, то така операція не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Як зареєструвати власну торгову марку? Скористайтеся онлайн-сервісом PatentBot, який дає можливість перевірити, чи вільна торгова марка, та оформити її реєстрацію онлайн всього за 10-15 хвилин. Отримайте -10 % з промокодом від ЛІГА:ЗАКОН

Читайте також:

В Україні створять національний орган інтелектуальної власності

Рада підтримала посилення охорони прав на торговельні марки і промислові зразки

Хочете бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на ЮРЛІГУ у соцмережах. Обирайте, що вам зручніше - Телеграм t.me/jurliga, Фейсбук https://www.facebook.com/jurliga/ або Твіттер https://twitter.com/jurligaua.

Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись

Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до україніської версії сайту