Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін забезпечить стабільну роботу виробників харчових продуктів під час війни

Реклама

Уряд ухвалив постанову № 160 «Щодо забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану», яка набрала чинності 26 лютого.

Документ дозволить гарантувати безперебійну роботу продовольчих підприємств та постачання продукції населенню, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Щоб виробники мали змогу здійснювати свою діяльність, навіть у цей надскладний час, встановлений максимальний строк розрахунків за товари вітчизняного виробництва - не пізніше, ніж через 10 днів після виставлення рахунку за поставлену продукцію», - деталізувала Перша віце-прем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Перелік товарів, на які розповсюджується дія документа, затверджено урядовою постановою від 22 квітня 2020 року № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення». Це крупа гречана, цукор, борошно, хліб, молоко, макаронні вироби, яйця, курятина, вершкове масло, питна вода.

«Ми маємо в екстремальних умовах зберегти для наших громадян доступ до необхідних соціально значущих продовольчих товарів. Особливо для вразливих категорій населення - літніх та самотніх людей, багатодітних родин, малозабезпечених», - додала Юлія Свириденко.

Міністерство економіки України продовжує посилено працювати в умовах воєнного стану. У пріоритеті - 3 стратегічні напрямки:

  • підтримка виробничих потужностей;

  • забезпечення українців найнеобхіднішими товарами і послугами

  • створення міцного тилу для перемог на фронті.

Друзі, наголошуємо, що всі рішення та системи LIGA360 працюють у штатному, стабільному режимі.

Кожен може безкоштовно переглянути головні документи та новини країни у LIGA360:

новини країни та галузі у єдиній інформаційній стрічці з персональним налаштуванням

нормативно-правову інформацію, понад 150 000 основних документів, в модулі Право України - https://ips.ligazakon.net/resource/main_documents?sort_by_def=&p=0&q=

Крім того, для всіх доступні такі розділи інформації - Правова картина дня, Законопроекти, Законодавчі новації.

судові рішення - біля 100 000 000 документів - https://verdictum.ligazakon.net/analysis

інформація про юридичних та фізичних осіб, а також їх моніторинг - https://ca.ligazakon.net/

Нагадуємо, доступ до зазначених вище документів та функціоналів - вільний у LIGA360, достатньо лише зареєструватись у рішенні за посиланням - https://360.ligazakon.net/me

Читайте також:

Торгово-промислова палата України засвідчила форс-мажор через агресію РФ

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости