Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

КМУ подав проект про відміну обов'язковості друку для суб'єктів підприємництва, у тому числі банків і товарних бірж

14 березня 2011, 16:47
1517
0
Реклама

Кабінет Міністрів України представив на розгляд парламенту законопроект № 8215яким пропонує ввести принцип здійснення господарської діяльності суб'єктами господарювання частки права (які утворюються не по рішеннях органів держвлади і самоврядування) без обов'язкового друку.

Тобто суб'єкти господарювання можуть за бажання мати друкпроте державна реєстрація суб'єктів підприємництва, у тому числі юрособ, і їх діяльність можлива і без таких. До речі, виготовлення друку (за бажання суб'єкта) здійснюватиметься без разрешительныхе документів.

На договорах і дорученнях, ув'язнених і виданих від імені юридичної особи, замість обов'язкового раніше друку необхідно буде проставляти (окрім підпису) прізвище, ім'я і по батькові уповноваженого діяти від імені юрособи.

Відповідно до проекту можуть і не мати друк товарні біржі, кооперативи, колективні сільгосппідприємства і сільгоспкооперативи, фермерські господарства, об'єднання адвокатівторгово-промислові палати, банкикредитні спілки, ОСМД і інш.

Проект пропонує не підтверджувати друком архітектора проект об'єкту архітектури (досить підпису), друком оцінювача - звіт про оцінку майна. Не буде потрібно відбиток друку на складських свідченнях, у тому числі на передавальних написах, на сертифікатах акцій, сертифікатах казначейських зобов'язань, ощадних сертифікатах, проспектах емісії цінних паперів, в документах на перевезення пасажирів, на векселях і так далі

Рішення акціонерів з питань, що належать до компетенції загальних зборів, буде свидетельствоваться згідно з проектом тільки нотаріально (зараз може також свидетельствоваться друком суспільства).

Про найважливіші зміни в правовому полі України читайте в щотижневому інформаційно-аналітичному виданні "ЮРИСТ & ЗАКОН" у системах ЛІГА :ЗАКОН. Приймайте тільки правильні рішення разом з ЛІГА :ЗАКОН!

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини