Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада прийняла Закон щодо гарантування права на судовий захист у малозначних спорах

Реклама

19 червня 2024 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України щодо гарантування права на судовий захист у малозначних спорах» (законопроєкт № 11026). Про це повідомила пресслужба Апарату ВР.

Закон прийнято з метою приведення положень Цивільного процесуального кодексу України у відповідність із Рішенням Конституційного Суду України від 22 листопада 2023 року № 10-р(II)/2023.  З метою комплексного законодавчого врегулювання інституту судового захисту у малозначних спорах законом передбачено аналогічні зміни і до Кодексу адміністративного судочинства України. Так, положеннями закону внесено зміни до приписів частини шостої статті 19, частини п'ятої статті 274, частини першої статті 369 Цивільного процесуального кодексу України, а також до статті 12, частини четвертої статті 257, частини шостої статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України.

На переконання членів Комітету з питань правової політики реалізація прийнятого закону забезпечить ефективність здійснення цивільного та адміністративного судочинства та гарантує право на судовий захист у малозначних спорах.

Детальніше про те, що передбачає законопроєкт № 11026, можна дізнатися із окремого матеріалу ЮРЛІГИ.

Нова LIGA360 змінює все! Підсилюй роботу юриста використанням комплексної інформації. Використовуй розширені можливості пошуку, аналізу та моніторингу змін правового поля. Замов персональну презентацію менеджера прямо зараз 

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини