Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кримінальні провадження щодо корупційних і пов’язаних з корупцією кримінальних правопорушень: опубліковано огляд судової практики ВС

Реклама

Опубліковано черговий тематичний огляд судової практики Верховного Суду у кримінальних провадженнях щодо корупційних та пов'язаних з корупцією кримінальних правопорушень (йдеться про рішення за 2023 рік).

Видання підготовлено за результатами проведеного узагальнення судової практики касаційної інстанції відповідно до підпункту 3.3.1.3.1 п. 3.3.1.3 очікуваного стратегічного результату проблеми 3.3.1 підрозд. 3.3 «Кримінальна відповідальність» розд. 3 «Забезпечення невідворотності відповідальності за корупцію» Державної антикорупційної програми на 2023 - 2025 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів від 4 березня 2023 року № 220.

В огляді зібрано ключові висновки ККС ВС з кримінального та кримінального процесуального права щодо корупційних правопорушень.

За матеріалами Верховного Суду

Нова LIGA360 змінює підходи в роботі з інформацією. Відтепер всі джерела даних в єдиному комплексному продукті: законодавство, судові рішення, аналітика, реєстри, санкційні списки та медіа. Замов індивідуальну презентацію прямо зараз.

Читайте також:

Верховний Суд опублікував огляд судової практики КЦС ВС за квітень 2024 року

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини