Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада попередньо підтримала законопроєкт, яким впорядковуються питання присвоєння рангів держслужбовцям

Реклама

5 червня Верховна Рада ухвалила в першому читанні за основу урядовий законопроєкт № 9478 «Про внесення змін до Закону «Про державну службу» щодо удосконалення порядку співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями та зарахування до стажу державної служби часу роботи на деяких посадах у військових адміністраціях».

Ключовими новелами законопроєкту є:

- присвоєння держслужбовцям, які під час проходження державної служби отримали військове звання, дипломатичний ранг чи інше спеціальне звання, більш високих рангів державних службовців відповідно до співвідношень таких рангів із отриманими спеціальними званнями;

- зарахування до стажу державної служби часу роботи на посадах начальників військових адміністрацій, їх заступників;

- зарахування іншим працівникам військових адміністрацій, які уклали трудовий договір, періоду роботи до стажу державної служби у разі, якщо до призначення на такі посади особа перебувала на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування та після звільнення повернулася на державну службу чи службу в органах місцевого самоврядування;

- віднесення до повноважень Кабінету Міністрів встановлення періодів роботи (строків перебування) на посадах державної служби, які дають право на присвоєння чергового рангу.

Парламент доручив профільному комітету доопрацювати зазначений законопроєкт до другого читання з урахуванням пропозицій і поправок суб'єктів права законодавчої ініціативи.

За повідомленням пресслужби Апарату ВР

LIGA360: Органи влади - зручний інструмент для роботи кожного держслужбовця. Ефективний аналіз законодавства, перевірка компаній та фізосіб, новини й аналітика. Замовте доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини