Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Держмитслужба впровадила нову версію автоматизованої системи аналізу ризиків

Реклама

Держмитслужба поінформувала, що впровадила нову версію автоматизованої системи аналізу ризиків, до якої додано елементи штучного інтелекту.

Це суттєво покращить ефективність митного контролю та дозволить швидше виявляти потенційні ризики, роз'яснили в Службі.

Роз'ясняється, що нова система використовує генеративні великі мовні моделі (LLM) для автоматизації перевірки імен та прізвищ у митних деклараціях. Штучний інтелект здатен за лічені секунди виконати те, на що у людини йдуть десятки хвилин. Завдяки ШІ система автоматично виділяє некоректні записи, залишаючи для ручної перевірки лише найбільш сумнівні варіанти.

Крім того, система вже проходить тестування на інших напрямках, таких як класифікація товарів та їх вартість, демонструючи високу ефективність у обробці великих обсягів даних. Цей підхід дає змогу значно розвантажити інспекторів і зменшити вплив людського фактора на процеси митного контролю, поінформували в Держмитслужбі.

Усі ризики для бізнесу - як на долоні з рішенням LIGA360. Юридичні, договірні, майнові та медіаризики контролюються з єдиного цифрового простору. Спробуй корпоративне рішення LIGA360 прямо зараз.

Читайте також:

Реформа корпоративного управління державних підприємств в Україні

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини