Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Інформацію про порушення прав адвокатів систематизують та планують надсилати відповідальним органам для реагування

Реклама

В Національній асоціації адвокатів України зазначили, що факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, мають узагальнюватися у тематичні дайджести, оприлюднюватися і регулярно надсилатися відповідальним органам для реагування.

На це звернула увагу голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час першого засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, який проходив із новим очільником Євгеном Солодком.

Він підтримав такий напрям посилення реагування на порушення, зауваживши, цю інформацію треба доносити на постійній основі як до політиків, чиновників, суспільства, так і до самих правоохоронців (НАБУ, прокурорів, слідчих), які частіше за інших втручаються в адвокатську діяльність.

Євген Солодко запропонував узгодити посилення напрямів подальшої роботи комітету на найближчому засіданні на початку жовтня.

Усі інструменти для адвоката - у рішенні LIGA360: Адвокат НААУ. Стежте за подіями НААУ, відвідуйте навчальні програми ВША, отримуйте залікові бали в рамках підвищення кваліфікації та доступ до повної бази законодавства, судових рішень, експертної аналітики. Придбайте LIGA360: Адвокат НААУ прямо сьогодні.

Читайте також: Як адвокату зареєструвати електронний кабінет в ЄСІТС: НААУ підготувала покрокову відеоінструкцію

ВС роз'яснив, яка електронна адреса органу державної влади вважається офіційною

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини