Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін урегулював низку важливих питань правового режиму на тимчасово окупованій території України

Реклама

15 вересня Кабмін ухвалив постанову «Деякі питання визначення правового режиму на тимчасово окупованій території України».

Постанову розробило Мінреінтеграції за дорученням Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Закон «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначає поняття «адміністративна межа» та «лінія зіткнення».

Уряд своїм рішенням установив принцип визначення таких територій. Зазначається, що це забезпечить реалізацію мешканцями прифронтових територій передбачених Законом пільг.

Зокрема, Кабмін чітко вказав, які саме населені пункти вважаються такими, що знаходяться на лінії зіткнення. До таких належать населені пункти, розташовані на територіях активних бойових дій, включених до переліку Мінреінтеграції.

Довідково: Українці, які проживають на ТОТ, у населених пунктах на лінії зіткнення, мають право на здобуття або продовження здобуття певного освітнього рівня на території інших регіонів України за рахунок коштів державного бюджету з наданням місць у гуртожитках на час навчання.

Особи, які завершили здобуття вищої освіти на ТОТ, мають право на проходження атестації для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання. Виняток - особи, які здобуття вищої освіти на ТОТ почали після дати початку тимчасової окупації відповідної території.

За повідомленням Мінреінтеграції

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. А смарт-фільтри й зв'язки документів допоможуть отримати саме ту підбірку матеріалів, що вам потрібна. Спробуйте LIGA360 сьогодні, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

Правила поводження з вогнепальною зброєю поліцейськими

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини