Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Установлено особливості взаємодії органів ДВС і приватних виконавців при визначенні поточного рахунку фізособи-боржника

Реклама

Міністерство юстиції наказом № 2578/5 доповнило Інструкцію з організації примусового виконання рішень новим розділом ХІХ «Особливості взаємодії органів державної виконавчої служби та приватних виконавців при визначенні поточного рахунку боржника - фізичної особи у банку для здійснення видаткових операцій».

Фахівці Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) звернули увагу на деякі особливості.

Зокрема, у разі якщо приватний виконавець, який наклав арешт на кошти боржника, на період зупинення своєї діяльності не вирішив питання про своє заміщення іншим приватним виконавцем або не надав Міністерству юстиції інформацію про таке заміщення, передбачені розділом ХІХ Інструкції з організації примусового виконання рішень дії вчиняються відділом примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень, компетенція якого поширюється на територію виконавчого округу такого приватного виконавця.

У разі припинення органу державної виконавчої служби, яким накладено арешт на кошти боржника, передбачені розділом ХІХ Інструкції з організації примусового виконання рішень дії вчиняються державним виконавцем органу державної виконавчої служби, який є правонаступником органу державної виконавчої служби, що припинився.

Якщо арешт на кошти боржника накладено органом державної виконавчої служби, місцезнаходженням якого є територія, на якій ведуться активні бойові дії або тимчасово окупована, інформація про які міститься в Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженим наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309, передбачені розділом ХІХ Інструкції з організації примусового виконання рішень дії вчиняються державним виконавцем органу державної виконавчої служби, визначеного Міністерством юстиції.

У випадку припинення діяльності приватного виконавця, яким накладено арешт на кошти боржника, передбачені цим розділом дії вчиняються тимчасовим приватним виконавцем або органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем, яким передано виконавчі провадження відповідно до статті 45 Закону «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів».

Вся актуальна база законодавства й судових рішень є у LIGA360. Знаходьте потрібний документ в один клік - побачте весь обсяг пов'язаних аналітичних матеріалів, судових прецедентів, НПА тощо. Спробуйте найзручніше рішення для legal research прямо сьогодні.

Читайте також:

Особливості обчислення строків досудового розслідування в умовах воєнного стану: що змінив Закон 3341-IX?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини