Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Компенсація за зруйноване житло: Кабмін запускає другий етап програми "єВідновлення"

Реклама

Кабмін запускає другий етап програми "єВідновлення" (компенсації за зруйноване житло). Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Кошти можна буде витратити:
1. На будівництво будинку. У такому випадку виплата грошових коштів відбуватиметься безпосередньо на рахунок.
2. На придбання квартири, іншого житлового приміщення з використанням житлового сертифікату.
Розмір компенсації буде розраховуватися комісією за спеціальною формулою, яка враховуватиме регіон розташування знищеного об'єкта, рік забудови, площу тощо.
Також розмір компенсації встановлюється на рівні не нижче вартості спорудження житла відповідної площі згідно з його місцезнаходженням.

Зазначається, що заявку для отримання коштів на ремонтні роботи за цією програмою зможуть подати й ті, у кого немає Дії або смартфона.
"Ухвалили зміни до програми, які зроблять її максимально ефективною для громадян. Тепер можна буде звернутися в ЦНАП або до органу соцзахисту у своїй громаді, і там допоможуть заповнити заявку", - вказав Прем'єр-міністр.
Крім того, Уряд деталізував питання щодо оскарження дій чи бездіяльності комісій, які займаються обстеженням пошкодженого майна.

Витрачаєш багато часу на аналіз законодавства? Спробуй найзручніші інструменти legal research в LIGA360. Миттєвий пошук серед мільйонів документів. Для кожного НПА - пов'язана аналітика, законодавство та судові справи. Дізнайся більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Стартувала програма державної допомоги на відновлення пошкодженого житла єВідновлення

єВідновлення: Кабмін ухвалив порядок надання державної допомоги на ремонт пошкодженого житла

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини