Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЗЕД

Кабмін скасував ліцензування експорту деяких товарів

Реклама

16 травня набрала чинності урядова постанова від 12 травня 2023 року № 472 «Про внесення змін у додаток 5 до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 р. № 1466», яка скасовує ліцензування експорту низки товарів у 2023 році.

Зокрема, йдеться про живу велику рогату худобу, морожене м'ясо великої рогатої худоби, м'ясо курей свійських, м'ясо та їстівні м'ясні субпродукти, солоні або в розсолі, сушені або копчені, їстівне борошно з м'яса або м'ясних субпродуктів, м'ясо великої рогатої худоби, яйця курей свійських, жито, овес, просо.

Мінагрополітики поінформувало, що постанову розроблено у відповідь на чисельні звернення галузевих і профільних асоціацій з проханням скасувати ліцензування експорту.

Міністерство наголосило, що ці зміни не вплинуть на пропозицію на внутрішньому ринку - вітчизняні товаровиробники зможуть задовольнити потреби виробництва м'яса усіх видів на достатньому рівні.

LIGA360 допомагає бізнесам зростати. Тільки зараз замовте до 10 робочих місць LIGA360 за фіксованою ціною 10000 грн/міс. на пів року. Отримайте доступ до високоякісної бізнес-інформації та зручних інструментів роботи, які необхідні вашим менеджерам, юристам, бухгалтерам та HR. Замовте прямо зараз.

Читайте також:

В Україні передбачено створити систему публічного моніторингу земельних відносин

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини