Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Яка процедура участі у судовому засіданні в режимі відеоконференцзв’язку?

Реклама

Господарський суд Одеської області нагадав про можливість участі у судовому засіданні в режимі відеоконференцзв'язку.

Учасник справи подає відповідну заяву (зразок) не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання (копію заяви потрібно надіслати іншим учасникам справи).

"При цьому ви берете участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів (з дому, на роботі тощо), підтвердження особи здійснюється із застосуванням ЕЦП. Також, слід пам'ятати, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду (а саме: переривання зв'язку, тощо) несе учасник справи, який подав відповідну заяву", - йдеться в повідомленні суду.

Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою системи «EASYCON». 

Повноваження представників можна завантажити за допомогою системи «EASYCON» з накладенням ЕЦП.

Зазначається, що протягом всього засідання відеоконференція фіксується та зберігається в системі «Електронний суд» у відео та аудіо форматі, який секретар судового засідання засвідчує своїм ЕЦП. 

Як спрогнозувати ваші шанси на перемогу в суді? Скористайтеся ІТ-платформою LIGA360. Технології штучного інтелекту проаналізують вашу позовну заяву, щоб ви змогли оцінити перспективність справи й скоригувати аргументи. Деталі за посиланням.

Читайте також: Доопрацювання кабінету Електронного суду: куди можна подати свої пропозиції?

Адвокатський запит до військової частини: топ-5 запитань з відповідями

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини