Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Доопрацювання кабінету Електронного суду: куди можна подати свої пропозиції?

Реклама

За ініціативою Голови ДСА України Сальнікова Олексія державному підприємству "Центр судових сервісів" доручено прокомунікувати з користувачами судових електронних послуг щодо доопрацювання кабінету електронного суду та разом вирішити, які функції або вдосконалення потрібні користувачам і в якій пріоритетності їх реалізовувати. Про це повідомила пресслужба ДСА України.

"У ДП "ЦСС" зазначають, що інформація з вашими побажаннями буде збиратися в коментарях під постом у нашому телеграм-каналі https://t.me/t_ecourt 

Кожен коментар буде опрацьовано, проаналізовано та внесено до відповідного списку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що далі зазначений список буде доповнено інформацією, яка надходила до техпідтримки, структуровано і на початку травня в телеграм-каналі буде проведено голосування для визначення пріоритетності доробок.

Отримуй максимум інформації для ухвалення юридичних рішень. Усе законодавство й судова практика, аналітика й правова картина дня - є у рішенні LIGA360:Юрист. Замов прямо сьогодні.

Читайте також: Адвокати, нотаріуси, юрособи та ФОП повинні будуть зареєструвати е-кабінет в ЄСІТС: Комітет ВР врахував пропозиції та рекомендує прийняти проєкт в другому читанні

Обов'язкова реєстрація офіційних електронних адрес в ЄСІТС: оцінка законопроекту 7574 від практика

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини