Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Проблеми взаємодії між Держземкадастром та Держреєстром речових прав на нерухоме майно: Держгеокадастр надав відповідь НПУ

Реклама

З 02 лютого 2023 року було припинено взаємний обмін інформаційними відомостями між електронними системами Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно. Про це повідомила Нотаріальна палата України та зазначила, що це призвело до зупинення  роботи нотаріусів, а саме вчинення нотаріальних та реєстраційних дій щодо нерухомого майна, зокрема земельних ділянок.

Тому НПУ звернулася до Міністерства юстиції України, Держгеокадастру та ДП «НАІС» із проханням повідомити, за яких причин було  припинено взаємообмін відомостями  між  ДРРП та ДЗК, та коли буде відновлена їх повноцінна  робота.

Сьогодні, 7 лютого, Нотаріальна палата України повідомила про отримання відповіді Держгеокадастру.

"Держгеокадастр повідомив, що після останнього оновлення ДРРП у ДЗК некоректно відображаються відомості.

Тому на сьогодні Держгеокадастром та ДП «Центр державного земельного кадастру» вживаються заходи щодо опрацювання та укладення оновленого Протоколу про інформаційну взаємодію між ДРРП та ДЗК, а також стосовно доопрацювання програмного забезпечення ДЗК з урахуванням оновлення програмного забезпечення ДРРП", - йдеться в повідомленні.

Попередьте незаконні дії з об'єктами нерухомості та діяльність "чорних реєстраторів". Налаштуйте моніторинг в SMS-Маяк та отримуйте сповіщення про будь-які дії щодо майна компанії. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Новий порядок бронювання військовозобов'язаних (інфографіка)

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини