Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЗЕД

Ввезення та/або переміщення територією України транзитом більшості товарів потребуватиме надання забезпечення сплати митних платежів

Реклама

Державна митна служба інформує, що з 1 лютого 2023 року втрачають чинність пункти 5 і 6 переліку товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 27 вересня 2022 року № 1091, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України транзитом здійснюється без надання митним органам забезпечення сплати митних платежів.

Із зазначеної дати ввезення та/або переміщення територією України транзитом більшості товарів потребуватиме надання митним органам забезпечення сплати митних платежів.

Особа, на яку покладається обов'язок із сплати митних платежів, самостійно обирає один із способів забезпечення сплати митних платежів:

- грошову заставу;

- індивідуальну гарантію;

- загальну гарантію (у разі наявності у підприємства відповідної авторизації);

- звільнення від гарантії (у разі наявності у підприємства відповідної авторизації);

- книжку МДП;

- книжку (карнет) А.Т.А.

Додатково у Держмитслужбі повідомили, що гарантія є зобов'язанням гаранта щодо виплати на вимогу митного органу коштів у межах розміру гарантії та в порядку і строки, визначені Митним кодексом, у разі невиконання особою обов'язку із сплати митних платежів.

Гарантія видається гарантом особі, на яку покладається обов'язок із сплати митних платежів, у формі документа.

Реєстр гарантів розміщений на офіційному веб-сайті Державної митної служби за посиланням та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Як ефективніше виконувати комплаєнс-процедури для бізнесу? З новим рішенням LIGA360:Compliance. Контролюйте дотримання вимог законодавства, здійснюйте due dilligence та AML/KYC перевірки, моніторте репутацію вашої компанії та партнерів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Читайте також:

В Дії можна буде розмитнити авто онлайн: роз'яснення Мінцифри

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини