Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суд ухвалив вирок у справі за несанкціоноване поширення інформації про розташування військової техніки ЗСУ

Реклама

Слов'янським міськрайонним судом Донецької області розглянуто кримінальне провадження відносно громадянки України Р., 1986 року народження, та громадянина України М., 1971 року народження, щодо вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.114-2 КК України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану). Про це повідомила прес-служба суду.

Відповідний вирок у справі № 243/3420/22 суд ухвалив 29 грудня 2022 року.

Судом встановлено, що у липні 2022 року громадянка Р. діючи умисно за попередньою змовою з громадянином М., перебуваючи на території м. Слов'янськ Донецької області, за допомогою власного мобільного телефону, використовуючи аккаунт мобільного додатку «Telegram», поширила останньому інформацію військового характеру про місце розташування військової техніки ЗСУ.

Вказану інформацію М. перевірив та поширив Р. на її прохання для передачі нею такої інформації в особистій переписці з іншим користувачем додатку «Telegram».  

Обвинувачені в судовому засіданні свою вину визнали повністю.   

Судом винесено вирок, відповідно до якого громадянці Р. та громадянину М. призначено покарання за ч. 3 ст. 114-2 КК України у виді восьми років позбавлення волі. 

Зазначається, що вирок не набрав законної сили.  

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.   

Відкрийте можливості LIGA360 для юридичного бізнесу. Придбайте рішення для 5 юристів - отримуйте рішення для бухгалтера та піарника у подарунок. До 15 січня забезпечте більше співробітників інформацією за тією ж ціною. 

Читайте також: Апеляційний суд постановив вирок за ухилення від призову на військову службу

Суд виніс вироки стосовно громадян, які ухилялися від призову на військову службу під час мобілізації

Закон щодо ліквідації Окружного адмінсуду міста Києва набрав чинності

Бажаєте контролювати зміни судових справ? Налаштуйте моніторинг на ІТ-платформі LIGA360. Система сповіщатиме про появу нових рішень відповідної тематики, або у певній справі. Замов LIGA360:Юрист прямо сьогодні, щоб ефективно аналізувати судову практику. 

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини