Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЗЕД

Оновлено перелік товарів, операції з якими звільняються від оподаткування ПДВ: ДПС

Реклама

Кабінет Міністрів постановою від 29 листопада 2022 року № 1340 (далі - Постанова № 1340) уніс зміни до переліку товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість та які звільняються від сплати ввізного мита (далі - Перелік), затвердженого урядовою постановою № 224.

Про це інформують фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

Постанова № 1340 прийнята з метою надання в умовах тривалого обмеження постачання електричної енергії (відключення) медичних послуг на належному рівні шляхом забезпечення закладів охорони здоров'я та населення обладнанням для сталого постачання (вироблення) електричної енергії і вітчизняних виробників необхідними товарами для виробництва такого обладнання, а також для забезпечення обладнанням закладів охорони здоров'я і медичних працівників.

Постанову № 1340 опубліковано в офіційному виданні «Урядовий кур'єр» від 02.12.2022 № 256 і вона набрала чинності з цієї дати та діє до 1 квітня 2023 року, але не пізніше останнього дня місяця, в якому завершується дія карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Отримуй максимум інформації для ухвалення юридичних рішень. Усе законодавство й судова практика, аналітика й правова картина дня - є у рішенні LIGA360:Юрист. Замов прямо сьогодні.

Читайте також:

Податківці назвали головні цифри для підприємців з 1 грудня 2022 року

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини