Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оскарження норми ДСТУ щодо зазначення імен та прізвищ службових осіб в документах: суд відкрив провадження у справі

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом жителя Полтавської області до Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», повідомляє пресслужба ОАСК.

У суді нагадали, що серед вимог позову - визнати протиправним положення пунктів 5.15 - 5.29 Розділу 5 ДСТУ 4163:2020 в частині визначення імені службової особи в документах. Відповідно до вказаних пунктів при підписанні документів службова чи посадова особа зазначає власне ім'я та прізвище, а не прізвище, ім'я та по батькові. Така норма, на думку позивача, суперечить положенням Цивільного кодексу України.

Серед інших вимог позову - зобов'язати в місячний термін після набрання рішенням законної сили внести зміни до оскаржуваних пунктів ДСТУ, зазначивши необхідність вказування в документах прізвища, імені та по батькові особи, яка підписує документ.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

З найповнішої бази судових рішень - до Кабінету Електронного суду. Спробуй оновлений інтерфейс VERDICTUM в LIGA360. Деталі за посиланням.

Читайте також:

З 1 жовтня - новий розмір мінімальної зарплати: що зміниться для бізнесу

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини