Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ЗЕД

1 жовтня запрацював «митний безвіз»

Реклама

В Україну і з України вже прямують вантажі під процедурою спільного транзиту, повідомляє Міністерство фінансів.

Першою країною, з якої було відправлено вантаж для доставки в Україну під процедурою спільного транзиту, стала Німеччина. Україна також випустила товари під процедуру спільного транзиту для доставки в Німеччину.

1 жовтня для України набрали чинності положення Конвенції про процедуру спільного транзиту, і для бізнесу відкрилась можливість міжнародного переміщення товарів з 35 іншими країнами-учасницями за одним транзитним документом. Тобто з цієї дати в нашій країні запрацював так званий «митний безвіз».

Перша транзитна декларація Т1 була відправлена з Німеччини до України.

Також 1 жовтня Україна оформила першу транзитну декларацію на виїзд з України. За нею вантаж прямує через Польщу до Німеччини.

У Мінфіні нагадали, що відповідно до «митного безвізу» для доставки вантажів з однієї країни в іншу подається єдиний транзитний документ: від митниці відправлення до митниці призначення. Це прискорює проходження митних формальностей на кордоні та зменшує відповідні витрати для підприємств.

За повідомленням Урядового порталу

Спробуй інноваційний інструмент для аналізу законодавства. Графічні зв'язки документів у LIGA360:Юрист - можливість візуалізувати весь обсяг інформації у два кліки. Замов доступ до системи за посиланням.

Читайте також:

"Митний безвіз": Уряд прийняв низку важливих постанов

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини