Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Суд виніс вирок мешканцю Черкаської області за поширення російської пропаганди в соцмережі

Реклама

12 вересня 2022 року Придніпровський районний суд м. Черкаси постановив вирок щодо кримінального провадження по обвинуваченню мешканця міста Золотоноша Черкаської області у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 436-2 Кримінального кодексу: поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році, виправдовування, визнання правомірною, заперечення тимчасової окупації частини території України, а також глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію Російської Федерації проти України, розпочату у 2014 році.

Повідомляється, що громадянин України, діючи з прямим умислом, у період з 26 травня по 1 червня 2022 року неодноразово на своїй персональній сторінці у соціальній мережі поширив ряд публікацій, у яких містяться публічні заклики до агресивної війни.

Обвинувачений повністю визнав свою провину і розкаявся.

Дослідивши всі матеріали, суд визнав обвинуваченого винним і призначив йому покарання у виді двох років обмеження волі без конфіскації майна.

Вирок суду може бути оскаржений в апеляційному суді протягом 30 днів з дня його оголошення.

За повідомленням порталу «Судова влада України»

Як швидко знайти подібні судові рішення? 35 фільтрів для пошуку доступні на ІТ-платформі LIGA360. Дізнайся, як знаходити smart-рішення для захисту в суді, за посиланням.

Читайте також:

Категорії осіб, звільнені від сплати судового збору, планують розширити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини