Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент ветував Закон про примусове відчуження майна під час воєнного стану

Реклама

Президент Володимир Зеленський 31 серпня ветував Закон (проект № 7605) «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації деяких питань примусового відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану», ухвалений Верховною Радою на засіданні 15 серпня.

У пропозиціях Президента, наданих 1 вересня, йдеться про виключення із документа пункту 2 розділі II "Прикінцеві положення" Закону.

Цим пунктом пропонувалось, що у період дії воєнного стану в Україні та протягом одного року з дня його припинення або скасування реорганізація, корпоратизація державних унітарних комерційних підприємств, які перебувають у сфері управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, а також реорганізація центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, забороняється.

Документом також пропонувалось:

• примусове вилучення обладнання, яке може використовуватись для цілей діяльності оборонно-промислового комплексу;

• вилучення здійснюється на підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України за пропозицією, погодженою обласною військовою адміністрацією;

• компенсація за відчужене майно здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (протягом 5 наступних бюджетних періодів);

• рухоме та нерухоме майно можуть бути передані в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Сервіси для legal research, ризик-менеджменту, бізнес-розвідки та медіамоніторингу - в рішенні LIGA360. Детальніше.

Читайте також: 20 важливих новин серпня для бізнес-юриста

Попередьте незаконні дії з об'єктами нерухомості та діяльність "чорних реєстраторів". Налаштуйте моніторинг в SMS-Маяк та отримуйте сповіщення про будь-які дії щодо майна компанії. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини