Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Примусове відчуження майна під час воєнного стану: Рада підтримала зміни до деяких законів

Реклама

15 серпня 2022 року Верховна Рада прийняла Закон (проект № 7605) «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації деяких питань примусового відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану».

Закон передбачає:

• примусове вилучення обладнання, яке може використовуватись для цілей діяльності оборонно-промислового комплексу;

• вилучення здійснюється на підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України за пропозицією, погодженою обласною військовою адміністрацією;

• компенсація за відчужене майно здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (протягом 5 наступних бюджетних періодів);

• рухоме та нерухоме майно можуть бути передані в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Відповідні зміни вносяться до законів «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», «Про правовий режим воєнного стану», «Про Раду національної безпеки оборони України».

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

За матеріалами Інформаційного управління Апарату ВР.

Сервіси для legal research, ризик-менеджменту, бізнес-розвідки та медіамоніторингу - в рішенні LIGA360. Тільки в серпні придбай за акційною ціною.

Читайте також:

Підсумки пленарного засідання ВР 15 серпня: прийнято 11 законів, 7 законопроектів за основу і 3 постанови

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини