Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рішення ОАСК щодо протиправності постанови КМУ про скорочення строку дії мораторію на податкові перевірки набрало законної сили

Реклама

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у справі щодо оскарження постанови Уряду, якою було скорочено строк дії мораторію на проведення деяких видів перевірок.

В ОАСК нагадали, що з відповідним позовом до суду в липні 2021 року звернулось ТОВ «Промметсплав». Відповідач - Кабінет Міністрів, треті особи - Міністерство фінансів та Державна податкова служба.

На думку позивача, постанова Кабінету Міністрів від 3 лютого 2021 року № 89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок» суперечить положенням Податкового кодексу, Конституції і не може регулювати питання призначення податкових перевірок.

Під час розгляду справи суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог і наявність підстав для їх задоволення. У своєму рішенні від 26 січня 2022 року суд визнав протиправною та нечинною постанову КМУ від 03.02.2021 № 89 "Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок".

Після розгляду апеляційної скарги ШААС залишив без змін рішення ОАСК. Відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства рішення набрало законної сили 5 липня 2022 року.

Підготовка до судового засідання стає зручнішою. Тепер VERDICTUM в LIGA360 має доступ до Кабінету Електронного суду. Аналізуйте судову практику та подавайте документи до суду в один клік.

Читайте також:

Обов'язкова реєстрація офіційних електронних адрес в ЄСІТС: оцінка законопроекту 7574 від практика

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини