Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оновлено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту

Реклама

28 липня набула чинності постанова Кабміну № 835, якою внесено зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. N 413 "Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу / укладення гіг-контракту".

Так, оновлено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу/ укладення гіг-контракту.

Зокрема, встановлено, що графа 9 "Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу" не заповнюється у випадку укладення гіг-контракту/цивільно-правового договору.

Також уточнено назви:

  • графи 10 - "Дата видання наказу або розпорядження про прийняття на роботу / дата укладення гіг-контракту/дата укладення цивільно-правового договору";

  • графи 11 - "Дата початку роботи / початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом / початку виконання робіт (надання послуг) особою на підставі цивільно-правового договору".

Як HR-фахівцю економити час? З системою LIGA360: HR-Менеджер всі відповіді для роботи знайдуться в 2 кліки. Персональна стрічка новин, експертні відповіді та трудове законодавство на єдиній платформі. Деталі за посиланням.

Читайте також: Чим відрізняється гіг-контракт від договору з ФОПом

Прийняття на роботу в умовах воєнного стану: роз'яснення Держпраці

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини