Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Конкурсна комісія оголосила переможця конкурсу на посаду керівника САП

Реклама

Конкурсна комісія САП оголосила переможця конкурсу. Новим кенрівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури обраний детектив НАБУ Олександр Клименко. Про це йшлося у трансляції засідання комісії.

Відповідно до ч. 2 ст. 8-1 Закону "Про прокуратуру", кандидатура, відібрана конкурсною комісією на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, подається на розгляд Генерального прокурора.

Кандидатури на посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, його першого заступника та заступника, відібрані конкурсною комісією, подаються на розгляд Генерального прокурора лише після отримання конкурсною комісією підтвердження щодо їх відповідності вимогам законів України "Про очищення влади" та "Про запобігання корупції", а також щодо отримання допуску до державної таємниці відповідно до Закону України "Про державну таємницю".

Читайте також: Президент про призначення керівника САП: відповідна людина обрана, від конкурсної комісії залежить фіналізація цього рішення

Президент відсторонив Ірину Венедіктову від посади Генерального прокурора

Президент усунув Баканова з посади Голови СБУ

Юристи й адвокати аналізують законодавство з LIGA360. Найповніша база законодавства й судових рішень в Україні, аналіз на основі штучного інтелекту. До кінця місяця придбай LIGA360: Юрист Професійний зі знижкою 30%.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини