Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держава надасть українцям безповоротні гранти до 250 тис. грн на новий бізнес в межах нової програми: Прем’єр-міністр

Реклама

Українці, які хочуть запустити новий бізнес, зможуть отримати безповоротні гранти до 250 тисяч гривень в межах нової урядової програми «єРобота». Про це зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 21 червня, повідомив Урядовий портал.

«Будь-який українець, що має бізнес-план, і тверді наміри розпочати власну справу, може розраховувати на підтримку держави. Ми плануємо видати 20 тисяч таких грантів за рік. Відповідно, бюджет програми на рік - 5 млрд грн. Ми говоримо про можливість запустити будь-який мікробізнес, як то пошив одягу і взуття, хімчистка, сервісний чи ремонтний центр, СТО, монтажні роботи тощо», - відзначив Денис Шмигаль.

Прем'єр-міністр зауважив, що:

  • учасником програми може стати будь-який українець, який не працює на інших підприємствах та не веде інший бізнес;

  • для отримання гранту треба буде подати заявку через портал "Дія" чи відділення «Ощадбанку», додавши до заявки бізнес-план;

  • протягом 10 робочих днів експерти «Ощадбанку» та Державного центру зайнятості проведуть оцінку проекту, і якщо він відповідає критеріям програми, грантові кошти будуть перераховані на рахунок;

  • держава надаватиме грант не готівкою, а на окремий банківський рахунок, з якого можна буде купити обладнання, сировину, матеріали, закупити інструменти, частково оплатити оренду.

«Додатково нові підприємці зможуть отримати дешевий кредит за програмою «5-7-9» у розмірі до 2,5 млн грн. Це кошти на будівництво чи реконструкцію приміщень, на придбання додаткового обладнання, фінансування оборотного капіталу», - зауважив Прем'єр-міністр.

Також під час засідання Уряд затвердив ще дві програми для аграріїв у межах великого проекту грантової безповоротної підтримки нових бізнесів «єРобота». Зазначається, що загалом на три програми держава виділить 16 млрд грн. Частину коштів на підтримку бізнесу виділять також іноземні партнери.

"Найближчим часом Уряд затвердить програми безповоротної грантової підтримки у сфері переробки й IT", - йдеться в повідомленні.

В умовах воєнного стану бізнеси потребують роз'яснень з кадрових й податкових питань, мають бути чутливими щодо змін законодавства й надійності контрагентів. Щоб бути впевненими в своїх рішеннях, топкоманди замовляють LIGA360. Тільки в червні замов на вигідних умовах.

Читайте також: ФОП під час війни: особливості оподаткування та звітності

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини