Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Онлайн-зустріч із Головою Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

13 червня 2022, 18:06
157
0
Реклама

Реагуючи на виклики, які постали перед Україною у зв'язку із жорстокою агресією рф, вбивствами мирного населення і знищенням інфраструктури та цивільних об'єктів, Верховною Радою прийнято ряд змін та доповнень до КПК України та КК України.

Зокрема, зазнала змін ст. 615 КПК України щодо особливого режиму кримінального провадження в умовах воєнного стану, а розд. IХ-1 «Особливий режим досудового розслідування, судового розгляду в умовах воєнного стану» було доповнено статтями про відновлення втрачених матеріалів кримінального провадження в умовах воєнного стану (ст. 615-1) та щодо скасування запобіжного заходу для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період або зміни запобіжного заходу з інших підстав (ст. 616).

Крім того, було встановлено кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність, за незаконне використання гуманітарної допомоги, посилено відповідальність - за злочини проти основ національної безпеки України в умовах дії режиму воєнного стану, за мародерство тощо.

З метою поглиблення розуміння щодо особливостей застосування окремих новел матеріального та процесуального права, у зв'язку з внесеними змінами до КПК України та КК України та практики здійснення судами кримінального провадження в період воєнного стану Асоціація правників України проводить онлайн-зустріч із Головою Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду - Станіславом Кравченком.

Відкриття заходу: Андрій Романчук, Віце-президент Асоціації правників України, керуючий партнер ЮК MORIS.

Подія відбудеться за модерування Сергія Смірнова, партнера Sayenko Kharenko.

Дата проведення: 15 червня 2022 року.

Час: 14:00-16:00.

Формат: online (платформа ZOOM).

Зустріч передбачає можливість кожного учасника заздалегідь поставити своє питання та отримати на нього змістовну відповідь.

Своє питання Ви можете поставити під час проходження реєстрації або надіслати на електронну адресу: conference@uba.ua до 12:00 13 червня 2022 року.

Зверніть увагу. Ваші запитання мають стосуватися виключно тематики здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану та функціонування системи кримінальної юстиції під час війни.

Для участі у заході попередня РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА. Участь у події - безкоштовна. Посилання для підключення буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся за тел.: +38 (063) 792-30-99 (Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Читайте також: Онлайн-встреча с Председателем Кассационного уголовного суда в составе Верховного Суда

Спеціальна пропозиція LIGA ZAKON для юристів й адвокатів. Тільки в червні отримай -30% на рішення LIGA360: Юрист Професійний. Повна база законодавства й судових рішень стає ще вигіднішою.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини