Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Миколу Гнатовського обрали суддею ЄСПЛ від України

Реклама

26 квітня 2022 року Парламентська асамблея Ради Європи обрала суддею Європейського суду з прав людини від України доцента кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Миколу Гнатовського. Про це повідомила прес-служба Верховного Суду.

Зазначається, що він обійматиме посаду судді ЄСПЛ наступні 9 років.

"Микола Гнатовський - кандидат юридичних наук, фахівець з міжнародного та європейського права прав людини, міжнародного гуманітарного права, міжнародного кримінального права, теорії міжнародного права, права Ради Європи. Він брав активну участь у навчанні з прав людини та міжнародного права для суддів першої, апеляційної інстанцій та Верховного Суду.

У жовтні 2009 року Микола Миколайович був обраний членом Європейського комітету із запобігання катуванням, нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню від України. Його переобирали на цю посаду двічі - у 2013 та 2017 роках. З березня 2013 року - другий віцепрезидент ЄКЗК, а з березня 2015 року - президент ЄКЗК (переобраний у 2017 та 2019 роках)", - йдеться в повідомленні ВС.

Читайте також: Покарання за вчинення кримінального правопорушення в умовах воєнного стану буде наближеним до максимальної межі: ВС

ВС висловився щодо судового імунітету рф у справі про відшкодування шкоди, завданої державою-агресором

Дізнайся актуальний розклад судових засідань в умовах воєнного часу. Перевірити дати важливих засідань й налаштувати моніторинг допоможе LIGA360. Замов сьогодні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини