Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оновлено інтерактивну карту судів України з розрахунками нормативів навантаження на суди та суддів: РСУ

Реклама

Рада суддів України оновила інтерактивну карту судів України з розрахунками нормативів навантаження на суди та суддів з урахуванням кількості справ, які розглядаються судами впродовж звітного 2021 року. Про це повідомила прес-служба РСУ.

Зазначається, що дана карта розроблена і використовується з метою обліку статистичних даних та доопрацювання Методики визначення граничної чисельності суддів у судах на основі кількості справ, які надходять на розгляд до суду.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті Ради суддів України в розділі: Документи, Нормативи навантаження.

Окрім нормативної чисельності у карті відображена інформація:

  • щодо кількості судових справ, що надійшли до суду;

  • про штатну та фактичну чисельність суддів.

"Інтерактивна карта судів України за довоєнний 2021 рік, буде своєрідним статус-кво, зазначу, що у міжнародній правовій практиці вживається також термін status quo ante bellum - положення, що існувало перед початком війни, для усієї судової системи України. Зафіксована у такий інтерактивний спосіб узагальнена інформація є для нас надзвичайно важливою, бо дає велике розуміння того, що ми мали і до чого нам потрібно рухатися, щоб не звужувати доступ громадян до правосуддя", - наголосив Голова Ради суддів України Богдан Моніч.

Він також зазначив, що через війну російської держави проти України, окупацію українських територій і фізичного знищення суддів як таких, станом на 16 квітня 2022 року не здійснює правосуддя 141 апеляційний та місцевий суд. Пошкодженими або повністю зруйнованими є 51 приміщення судів від 777 загальної кількості приміщень, 47 приміщень судових установ зазнали критичних ушкоджень. На тимчасово непідконтрольних українській владі територіях залишається 63 суди. Розпорядженнями Голови Верховного Суду територіальну підсудність змінено для 130 судів.

Читайте також: КСУ визнав неконституційним один із приписів ЦПК

В умовах воєнного стану, завдання LIGA ZAKON - надати важливу інформацію для центральних органів влади, судів, прокуратури, армії та територіальної оборони. Саме тому ми забезпечимо безкоштовний доступ до платформи LIGA360 з повною базою НПА, аналітики й новин. Замовляйте доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини